1
2.06.2024, 16:45Lektura na 2 minuty
Wideo

„Tomb Raider: The Legend of Lara Croft”: Anime Netfliksa z nowym zwiastunem oraz datą premiery

Animowany Tomb Raider został osadzony w tym samym świecie, co ostatnia trylogia gier Crystal Dynamics.

Plotki o nowym, filmowym Tomb Raiderze, kontynuującym wątki z dość kiepskiej ekranizacji sprzed 6 lat powracały regularnie, jednak po wykupieniu odpowiedzialnego za sequel MGM-u przez Amazon prace stanęły w miejscu. Nieco później firma Jeffa Bezosa wyraziła chęć współpracy z Crystal Dynamics, czego owocem będzie nowa gra (podobno w otwartym świecie...), a także już oficjalnie potwierdzony serial.

Z drugiej strony seria powróci także za sprawą Netfliksa, który od jakiegoś czasu pracuje nad anime „Tomb Raider: The Legend of Lara Croft”. Pierwszy zwiastun zobaczyliśmy w ubiegłym roku, a dzisiejszy – też krótki – nie mówi zbyt wiele o samej produkcji, ale przynajmniej zdradza datę premiery.

Akcja „Tomb Raider: The Legend of Lara Croft” osadzona została po wydarzeniach z ostatniej trylogii gier, a głosem Lary będzie Hayley Atwell, którą kojarzyć możecie z „Agentki Carter”, „Howards End” oraz „Mission Impossible: Dead Reckoning”.

Nie tak dawno temu remastery oryginalnej trylogii Tomb Raidera okazały się świetne (zapraszam do recenzji Mac Abry) i przerosły oczekiwania wydawcy. Patrząc na to, że seria dopiero bierze medialny rozpęd i w najbliższym czasie czeka nas wysyp nowych produkcji, to jest to całkiem dobry czas, by być fanem najpopularniejszej growej archeolożki.

Anime Netfliksa nie każe na siebie czekać zbyt długo i zadebiutuje już 10 października.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1212

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze