1
3.11.2023, 16:52Lektura na 1 minutę
Wideo

The Sims 4: Do wynajęcia – Nowy dodatek zrobi z nas zarządcę nieruchomości

Fantazja millenialsów do kwadratu.

Seria The Sims od dwóch dekad spełnia nasze nieruchomościowe fantazje i wcale nie chodzi o baseny bez drabinek czy pokoje nie tyle bez klamek, ile całych drzwi. Choć za rogiem czają się konkurenci w rodzaju Life by You, nad którym pracuje jeden z oryginalnych twórców Simsów, to najbardziej znany symulator życia nic sobie z tego nie robi i wydaje kolejne dodatki lub przechodzi na model free-to-play.

Kilka miesięcy po premierze dodatku The Sims 4 Ranczo (zajrzyjcie do recenzji Patryka), EA zapowiedziało kolejne rozszerzenie. W The Sims 4 Do wynajęcia, jak sama nazwa wskazuje, nasi podopieczni będą mogli zostać rekinami rynku nieruchomości i wścibskimi wynajmującymi lub upierdliwymi najemcami. Pojawi się też nowy rodzaj parceli, pozwalający budować kreatywne budynki pod wynajem, a jeśli budżet domowy waszych Simów się nie spina, to będziecie mogli wynająć część swojej nieruchomości.

Zamówienie dodatku w przedsprzedaży sprawi, że otrzymamy kilka dodatkowych przedmiotów – wózek z grillem, kosz owoców oraz uliczny parasol. The Sims 4: Do wynajęcia ukaże się już 7 grudnia.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów961

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze