5
29.01.2021, 16:57Lektura na 1 minutę

The Day Before: Tak prezentuje się „survivalowe The Division” [WIDEO]

Zostań legendą nowego świata.


Rafał „hraboll” Pieczka

The Day Before – projekt studia Fntastic (pisownia oryginalna) – to dość ciekawa propozycja dla osób, które gustują w postapokaliptycznych klimatach. Resztki dawnego społeczeństwa walczą o przetrwanie w szalenie niesprzyjających warunkach, jednocześnie dążąc do odbudowania dawnej cywilizacji. Gra jest trzecioosobową strzelanką skupiającą się na craftingu, zarządzaniu ekwipunkiem oraz skradankowej mechanice.

Gracze będą eksplorować rozległe środowisko w poszukiwaniu cennych zasobów. Każda wyprawa jest obarczona sporym ryzykiem. Wszystko dlatego, że miejskie środowisko zostało opanowane przez zainfekowanych delikwentów. Dodatkowo możemy brać udział w potyczkach PvP. Ważnym elementem The Day Before ma być kolonia ocalałych. Chodzi o miejsce, w którym rozkwita nowe społeczeństwo (handel łupami, bezpieczna komunikacja z innymi graczami itd.).

Gra zostanie wydana na PC. Niestety, jeszcze nie potwierdzono dokładnej daty premiery.


Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze