28.11.2023, 16:00Lektura na 1 minutę

Suicide Squad: Kill the Justice League – Kapitan Boomerang na nowym zwiastunie

Studia Warner Bros. i Rocksteady Games po raz kolejny przypominają nam o premierze Suicide Squad: Kill the Justice League. Tym razem na tapecie Kapitan Boomerang.

Parę dni po tym, jak premierę Suicide Squad: Kill the Justice League oficjalnie przesunięto na 2024 rok, developerzy mocno wzięli się za marketing. Zapowiedzieli serię pokazów, zaprosili graczy na zamknięte beta-testy, a potem wzięli się za przedstawianie kolejnych bohaterów. Był już King Shark, teraz przyszła pora na Kapitana Boomera.

Znaczy Kapitana Boomeranga, chciałem napisać. Ten bohater dostał swój własny, króciutki zwiastun, na którym mamy okazję poznać go nieco bliżej. Dodatkowo materiał zawiera komentatora. I mogę powiedzieć tyle: jeśli ktoś zdecyduje się na zabawę właśnie Kapitanem Boomerangiem, to będzie dobra okazja do ćwiczenia refleksu, gdyż jego rozgrywka jest mocno skoczna i w ogóle dynamiczna. Tu się wśliźnie, tam się teleportuje, tam podskoczy – a to wszystko pomiędzy masakrowaniem przeciwników.

Przypominam, że developerzy przenieśli datę premiery Suicide Squad: Kill the Justice League na 2024 rok, konkretnie na 2 lutego. Od tego dnia będziemy mogli młócić w nową grę z Legionem Samobójców na PC oraz konsolach obecnej generacji (PS5 i Xboksach Series X/S).


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze