3
21.11.2023, 19:30Lektura na 2 minuty

Styx: Shards of Darkness – Skradanka dostępna za darmo

Dobra okazja do sprawdzenia co by było, gdyby Garrett był goblinem.

Wydany 9 lat temu Styx: Master of Shadow zaproponował dość oldskulowy gameplay w stylu Thiefa, ale z perspektywą trzecioosobową i niezbyt urodziwym bohaterem. Gra zebrała niezłe opinie, co skłoniło studio Cyanide do stworzenia kontynuacji. Ta została oceniona praktycznie tak samo, jak pierwowzór, czyli bardzo dobrze – chociaż oceny na Metacriticu i Opencriticu są tym razem wyjątkowo zgodne (w obydwóch przypadkach 72/100), to Styx został przyjęty przez graczy nieco cieplej.

Teraz i wy możecie sprawdzić, czy w goblinie faktycznie jest coś z Garretta – Styx: Shards of Darkness można zgarnąć za darmo na GOG.com.

Żeby odebrać grę, musicie udać się tutaj.

Choć to kontynuacja, właściwie nie musicie grać w „jedynkę”, aczkolwiek przy okazji okresu jesiennych wyprzedaży warto to rozważyć – ta steamowa wystartowała zgodnie z planem i Master of Shadows dostaniecie za nieco ponad 7 zł. Jeśli miło wspominacie chwile spędzone przy Thiefie (okej, nie licząc Haunted Cathedral) i Dishonored, to ich zielonkawy kuzyn dostarczy wam kilkanaście godzin rozrywki, które na wyższym poziomie trudności mogą się nieco rozciągnąć. Promocja na darmowe Styx: Shards of Darkness trwa do 24 listopada.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów961

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze