2
18.06.2024, 17:30Lektura na 1 minutę

Stellar Blade z kolejną aktualizacją i coraz większą liczbą strojów

Studio Shift Up zaserwowało nam nową aktualizację do Stellar Blade. Jak można się domyślić, wprowadza ona kolejne stroje dla Eve do gry.


Adam Kołodziejczyk

Odpowiadając od razu na potencjalne pytania, nie, to nie jest aktualizacja, która wprowadza do Stellar Blade tryb fotograficzny – na to będziemy musieli jeszcze poczekać. Ten patch, jak można się zresztą spodziewać, wprowadza przede wszystkim nowe stroje do gry. Mowa konkretnie o dwóch dodatkowych kombinezonach – jeden możemy zakupić w sklepie Roxanne, a drugi zdobywamy poprzez pokonanie Raven na najwyższym poziomie trudności, który odblokowujemy dopiero po przejściu gry (polskich strojów tu już nie uświadczymy).

Oprócz tego możemy teraz zmienić włosy Eve z poziomu menu. Nie trzeba już zatem udawać się do odpowiedniego salonu, co było pewnie nieco upierdliwe dla wielu graczy.

Patch waży dokładnie 1,9 GB, tak więc nie jest to żadne monstrum wśród aktualizacji i tak jak wspomniałem, nie wprowadza do gry trybu fotograficznego, choć, przypomnijmy, studio Shift Up obiecało, że taka funkcja w końcu się w grze pojawi. Jeśli więc liczycie na możliwość cykania fotek w Stellar Blade, to musicie po prostu jeszcze troszkę poczekać.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów265

Obserwujących2
Stellar Blade
Ocena redakcji
8
Ocena użytkowników
10
Platformy
PS5
Gatunek
RPG/akcja
Producent
-
Stellar Blade

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze