3
12.05.2020, 08:45Lektura na 2 minuty

Steam: Wyciekła data letniej wyprzedaży i... program lojalnościowy dla użytkowników?

Oprócz tego doczekamy się kolejnej drobnej zmiany przy okazji recenzji samych graczy.


Witold Tłuchowski

Platforma Valve od swojej premiery w 2003 przeszła naprawdę długą drogę, nawet jeżeli w przeszłości zdarzało nam się narzekać na tempo wprowadzanych ulepszeń. Nasze biblioteki doczekały się jednak niedawno poważnych zmian, a firma wciąż testuje inne, mniejsze funkcje w ramach Laboratoriów Steama.

Najnowsze odkrycia Pavla Djundika, data minera i twórcy m.in. SteamDB, wskazują, że powinniśmy nastawiać się na kolejne nowinki. Valve ma pracować nad programem lojalnościowym, w którym gromadzić będziemy stosowne punkty. Wymienimy je później najpewniej na różnego rodzaju nagrody (tła profilu, emotikonki i inne kosmetyczne rzeczy?) czy być może zniżki na gry. Szczegółów jak na razie nie znamy.

Djundik znalazł również w kodzie nowe reakcje do opinii użytkowników. W tym momencie możemy jedynie ocenić, czy dana recenzja była: przydatna, nieprzydatna, zabawna. W przyszłości pula ta rozszerzyłaby się o „Deep Thoughts” „Heartwarming”, „Hilarious”, „Hot Take” i „Poetry”. Mała i nie niezbędna do życia zmiana, ale z pewnością niektórych ucieszy.

Większość z was zapewne bardziej interesuje data letniej wyprzedaży. Djundik poinformował, że według jego wiedzy potrwa ona od 25 czerwca do 9 lipca


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze