5.09.2022, 10:45Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (29 sierpnia - 4 września). DLC do Destiny 2 wciąż na szczycie

Dodatek Lightfall do Destiny 2, który wyjdzie w lutym, wciąż przebija w topce choćby F1 Manager 2022 czy Marvel's Spider-Man Remastered, które są świeżo po premierze.

Przyznać trzeba, że od zeszłego tygodnia na liście zmieniło się bardzo niewiele, a w zasadzie zobaczymy tylko 3 nowe pozycje. Z miejsca nawet się nie ruszyły: dodatek do Destiny 2 oraz Hogwarts Legacy, pomimo że nadejdą dopiero w lutym przyszłego roku. Zakupy przedpremierowe, jak widać, trwają w najlepsze.

Na szczycie wciąż widnieje Lightfall, a trzecie miejsce dalej zajmuje remaster Marvel's Spider-Mana. Zmieniło się jedynie miejsce drugie, na które wskoczył F1 Manager 2022 z miejsca siódmego. Dobrze sobie radzi również Sekiro: Shadows Die Twice, bo jako najstarsza produkcja, z początku 2019, widnieje całkiem wysoko. Za to niestety Cult of the Lamb, które SztywnyPatyk w swojej recenzji jednoznacznie docenił, zaczyna spadać.

 1. Steam Deck,
 2. Destiny 2: Lightfall + Annual Pass,
 3. F1 Manager 2022,
 4. Marvel's Spider-Man Remastered,
 5. Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Edition,
 6. Dead by Daylight - Resident Evil: PROJECT W Chapter,
 7. Cult of the Lamb,
 8. Titanfall 2,
 9. Hogwarts Legacy,
 10. Red Dead Redemption 2.

No i owszem, w tym tygodniu również znajdą się fajne promocje, bo w ten właśnie sposób na listę wbił się Titanfall, przeceniony o aż 84%, oraz Red Dead Redemption 2 z ceną uciętą o połowę, tak samo Sekiro: Shadows Die Twice, które utrzymało się na 50% zniżki od zeszłego tygodnia.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1758

Obserwujących8

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane