3
17.05.2024, 15:30Lektura na 1 minutę
Plotka

Star Wars: Twórcy serii Total War mogą tworzyć RTS-a w uniwersum Gwiezdnych Wojen

Creative Assembly podobno pracuje nad trzema grami, a Total War umiejscowiony w uniwersum Star Wars może być jedną z nich.


Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Total War: Star Wars? Brzmi dobrze! Serwis Dual Shockers donosi, że studio Creative Assembly pracuje nad trzema grami, a jedną z nich może być Total War: Star Wars. To nie pierwsze doniesienia na ten temat – w grudniu Jeff Grubb sugerował, że Brytyjczycy szykują RTS-a opartego na popularnej marce.

Pamiętajmy o tym, że ww. informacje to tylko plotki, co nie zmienia faktu, że strategia w uniwersum George’a Lucasa wydaje się pomysłem, który brzmi sensownie. Empire at War oraz Galactic Battlegrounds to tylko dwa przykłady wyprodukowanych w przeszłości udanych gier o podobnej koncepcji, a co jak co, ale portfolio Creative Assembly sugeruje, że brytyjskie studio mogłoby sprostać zadaniu stworzenia rozbudowanego i wciągającego RTS-a w świecie Gwiezdnych Wojen.

Nie zapominajmy, że swoją strategię w uniwersum Gwiezdnych Wojen tworzy również Respawn Entertainment – zapowiada się więc ekscytujący czas dla miłośników zarówno Star Wars, jak i szeroko rozumianych gier strategicznych.


Czytaj dalej

Redaktor
Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów407

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze