10
13.06.2024, 12:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Star Wars Outlaws: Walka i eksploracja na półgodzinnej rozgrywce

Ubisoft zaserwował nam kolejny klip, świeżo po swoim ostatnim pokazie.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Na tegorocznym Ubisoft Forward mogliśmy zobaczyć 10-minutowy fragment rozgrywki ze Star Wars Outlaws, a parę dni później YouTuber Rubhen925 udostępnił prawie półgodzinny gameplay, który możecie obejrzeć poniżej.  

Na zaprezentowanym klipie możemy przyjrzeć się w szczególności eksploracji i systemowi walki. Wiemy również, że lądowanie nie odbywa się tak jak m.in. w przypadku No Man’s Sky, a bardziej jak w Starfieldzie – gdy zbliżamy się do odpowiedniej lokacji, odtwarza się cutscenka i możemy rozpocząć zwiedzanie planety. Sam kosmos również prezentuje się insteresująco, a będziemy w nim mogli np. anulować wystawiony za Kay Vess list gończy. 

Czy jest szał? Nie do końca. Czy jest w miarę dobrze? Zdecydowanie, chociaż zaporowa cena może skutecznie odstraszyć potencjalnych nabywców nowego tytułu ze świata Gwiezdnych Wojen. 

Podczas Ubisoft Forward zaprezentowano również rozgrywkę z Assassin’s Creed: Shadows z perspektywy samuraja Yasuke oraz shinobi Naoe.


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo pulpy i przegląda wszystko, co związane z dinozaurami. Więcej znajdziecie na jego Instagramie – chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów524

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze