9.01.2024, 11:45Lektura na 2 minuty

Spotify: Cena abonamentu w Polsce wzrasta

Pierwsza fala podwyżek cen abonamentów ominęła nasz kraj, jednak co się odwlecze, to nie uciecze.


Jakub „Jaqp” Dmuchowski

W lipcu mieliśmy do czynienia z pierwszą od 12 lat falą podwyżek cen za abonament Spotify. Mimo to ominęła ona Polskę i użytkownicy z naszego kraju nie musieli ponownie akceptować regulaminu, godząc się na nowe koszty świadczenia usługi. Zdaje się jednak, że niedawno wzrok szwedzkiego giganta streamingowego padł również i na nasz kraj, a wiele osób otrzymało wiadomość informującą o podniesieniu ceny abonamentu.

Jak możemy zauważyć, kwota standardowego planu Premium Individual wzrasta z 19,99 zł do 23,99 zł. Jest więc to podwyżka rzędu 4 złotych lub też 20%, w zależności od tego, która z wersji bardziej do nas przemawia. Zmiany czekają także i pozostałe plany, a z nowymi cenami możecie zapoznać się na stronie Spotify lub poniższym zrzucie ekranu.

Źródło: https://www.spotify.com/pl/premium/#plans

Podsumowując: Za Premium Student przyjdzie nam wysupłać 12,99 zł miesięcznie, Duo wycenione zostało na 30,99 zł miesięcznie, z kolei Family – 37,99 zł miesięcznie.

Jeśli obecnie jesteście subskrybentami jednego z planów Premium na Spotify, na waszej skrzynce mailowej powinna znaleźć się informacja o nadchodzącej podwyżce kosztów abonamentu. Warto przy tym nadmienić, że bieżący abonenci mogą cieszyć się jego starą ceną do kwietnia 2024 roku. Jeśli nie chcecie rezygnować ze swojego planu, musicie zaakceptować nową cenę do 31 marca. W przeciwnym wypadku Spotify automatycznie anuluje plan, a nasze konto utraci wszelkie związanie z nim przywileje. Link do dokonania tej czynności powinien znajdować się w otrzymanej wiadomości.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Swoją przygodę z grami komputerowymi rozpoczął od Herkulesa oraz Jazz Jackrabbit 2, tydzień później zagrywał się już w Diablo II i Morrowinda. Pasjonat tabelek ze statystykami oraz nieliniowych wątków fabularnych. Na co dzień zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Nie wzgardzi dobrą lekturą ani kebabem.

Profil
Wpisów791

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze