2
23.05.2019, 17:06Lektura na 1 minutę

SpellForce III: Soul Harvest – Prezentacja nowych ras i data premiery dodatku [WIDEO]

W grze pojawią się między innymi jednostki latające.


Paweł „Cursian” Raban

Pod koniec zeszłego roku THQ Nordic, które ostatnio zasłynęło wykupieniem twórców Gothica, obwieściło, że wraz z Grimlore Games przygotuje dla nas obszerny dodatek do SpellForce III. Słowo już niedługo stanie się ciałem, bowiem Soul Harvest trafi do sprzedaży 28 maja. Będzie to samodzielny dodatek, a jego główna atrakcja to zupełnie nowy, obliczony na około 20 godzin wątek fabularny. Opowieść będzie obracała się wokół mrocznych elfów i krasnoludów. Obie frakcje staną się grywalne i na pole bitwy wprowadzą między innymi jednostki latające:

Przy okazji twórcy zamierzają też poprawić największe bolączki „podstawki”, a więc między innymi przebudować interfejs oraz nadać poszczególnych frakcjom nieco więcej unikalnych cech. Retuszu doczekają się też drzewka rozwoju bohaterów oraz lobby trybu wieloosobowego.


Czytaj dalej

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3205

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze