7
29.05.2019, 12:29Lektura na 1 minutę

SpellForce III: Soul Harvest – Mroczne elfy i krasnoludy są już gotowe do walki [WIDEO]

Na graczy czeka rozplanowany na około 20 godzin wątek fabularny.


Paweł „Cursian” Raban

Jeśli pomimo kilku niedostatków dobrze bawiliście się przy trzeciej części SpellForce, możecie już zabrać się na kolejną przygodę. Akcja samodzielnego dodatku Soul Harvest rozpoczyna się trzy lata po zakończeniu wojny ze Światłem Cnoty. Zgodnie z niepisanym prawem światów fantasy, pokój nie mógł trwać długo i wkrótce Nortander ponownie wypełnił się szczękiem oręża. Kłopoty sprawiły, że przed oblicze królowej wezwano zhańbionego generała (ciebie) i posłano go w sam środek największej zawieruchy. W intrygę zamieszane jest między innymi targane wewnętrznymi konfliktami królestwo krasnoludów oraz gromadząca ludzkie dusze sekta mrocznych elfów. Dotarcie do napisów końcowych powinno zająć wam około 20 godzin, a rozszerzenie wyceniono na około 100 złotych.

Oprócz nowych wrażeń fabularnych, rozszerzenie oferuje też grywalne rasy krasnoludów i mrocznych elfów oraz szereg pomniejszych poprawek. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3205

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane