1
24.04.2024, 07:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Songs of Conquest: Spadkobierca Heroesów 3 z nową datą premiery

W końcu dowiedzieliśmy się, kiedy Songs of Conquest wyjdzie z wczesnego dostępu.

Songs of Conquest to projekt, którego raczej nie trzeba bliżej przedstawiać fanom Heroes of Might and Magic 3. Dzieło szwedzkiego Lavapotion już dawno zyskało miano duchowego spadkobiercy tej kultowej produkcji i zachwyciło m.in. naszego Cursiana. Gra była dostępna przez dwa lata za sprawą stale rozwijanego wczesnego dostępu, a premiera ostatecznej wersji została w zeszłym roku przełożona. Twórcy nie spieszyli się z podaniem nowego terminu, ale wreszcie go poznaliśmy.

Jak poinformowano w specjalnie przygotowanym na tę okazję wideo, Songs of Conquest w wersji 1.0 ukaże się już 20 maja.

Lavapotion uspokaja, że wydanie ostatecznej wersji wcale nie oznacza zakończenia rozwoju Songs of Conquest. Studio wciąż planuje kolejne aktualizacje, dodatki oraz usprawnienia. Szczegóły mamy poznawać co tydzień aż do dnia premiery, należy tylko ich wypatrywać na Steamie. Na razie jednak twórcy przede wszystkim świętują nadchodzące zwieńczenie podróży i dziękują swojej niesamowitej społeczności za wsparcie.


Wasze opinie są nieocenione i ukształtowały Songs of Conquest do stanu, w jakim jest dziś. Mamy wrażenie, że dzielenie się z wami datą premiery znacznie się opóźniło, ale zawsze mieliśmy ogromne ambicje związane z tą grą i nie chcieliśmy wydawać wersji 1.0, dopóki nie poczuliśmy, że jest w naprawdę dobrym stanie. Na szczęście ten moment wreszcie nadszedł.


Pozostaje więc poczekać ten niespełna miesiąc i zaopatrzyć się w Songs of Conqeust na Steamie lub GOG-u (psst! w tym drugim sklepie jest obecnie dostępne znacznie taniej).


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1909

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze