29.03.2024, 20:37Lektura na 1 minutę
Wideo

Slave Zero X: Biopunkowa rąbanka wkrótce pojawi się także na Switchu

Starsi mogą pamiętać trzecioosobową grę akcji Slave Zero z 1999. Ta doczekała się nawet prequela w lutym tego roku.

Slave Zero X zabiera nas ponownie do tego mało przyjaznego świata, tym razem jednak rozgrywka nie opiera się na strzelaniu do wszystkiego, co stanie na naszej drodze. W ruch idzie miecz, za pomocą którego wycinamy stylowe kombosy. Gra pojawiła się na konsolach obu generacji i na pecetach, został ino Switch, ale i na niego przyszła pora.

Studio Poppy Works poinformowało, że tytuł pojawi się na konsoli Nintendo już 11 kwietnia w formie cyfrowej. Na tym jednak nie koniec, bo Slave Zero X dostanie także wydanie fizyczne tego samego dnia w Azji, a 17 maja w Europie i Stanach.

Aktualnie grę możecie kupić na pecetach, konsolach Sony i Microsoftu za około 100 złotych. Średnia ocen w serwisie OpenCritic wynosi okrągłe 70/100, a wieść gminna niesie, że ukończenie tej przygody powinno zająć wam przynajmniej dobre cztery godziny. Kolejne dwie przyjdzie nam spędzić w Slave Zero X: Episode Enyo. Jest to darmowy map pack do Quake’a, który możecie zaciągnąć choćby z itch.io. Miła ciekawostka na jeden wieczór.


Czytaj dalej

Redaktor
bolo

Is this enough to get 20 people plastered?

Wpisów314

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze