9
21.05.2020, 08:33Lektura na 1 minutę

Serious Sam 4: Odwłoki legionom wrogów skopiemy jeszcze tego lata [WIDEO]

Twórcy wspominają o ponad 10 tysiącach przeciwników naraz, więc na brak zajęć nie będziemy narzekać.


Witold Tłuchowski

Niemało wody upłynęło w Wiśle od pierwszych zapowiedzi gry, ale nareszcie wiemy, kiedy Poważny Sam będzie mógł ruszyć znowu do boju. Hordy wrogów same się w końcu nie przetrzebią, a my naprawdę stęskniliśmy się już za tego rodzaju zabawą.

Chorwaci nie zamierzają się zresztą patyczkować, ponieważ chwaląc się nowym systemem Legion, wspominają o ponad 11 tysiącach przeciwników, z którymi zawalczymy podczas jednej bitwy. Rzecz jasna znajdą się wśród nich znajome z poprzednich odsłon twarze (niefortunne słowo w kontekście Headless Kamikaze), chociaż nie zabraknie też debiutantów. Podobnie będzie z arsenałem: spokojnie, developerzy nie zapomnieli o cannonie. Całą tę gromadę odeprzemy sami lub w czteroosobowym co-opie.

W myśl zasady, że obraz mówi więcej niż tysiąc słów, Devolver Digital przygotował cały szereg filmików prezentujących różne aspekty „czwórki”:

Serious Sam 4 trafi na pecety i Stadię w sierpniu. Na konsolach gra zadebiutuje w 2021.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane