3
23.08.2023, 12:30Lektura na 1 minutę
Wideo

RoboCop: Rogue City – Długi gameplay pełen eksplodujących głów

To już ostatnia prosta. Krakowski Teyon za moment przekroczy linię mety i RoboCop: Rogue City trafi w nasze łapy.

Zeszłoroczna zapowiedź nowej gry rodzimego studia przyniosła odrobinę ukojenia po tym, jak skończyłem Terminatora: Resistance, a potrzeba zagrania w przyzwoitą polską strzelankę stała się wręcz paląca. Gamescom 2023 ruszył z kopyta, więc wysyp materiałów z nadchodzących gier to teraz pewnik. Jednym z nich jest 16 minut gameplayu z Rogue City. Ani kroku dalej, bo ten pistolecik zaśpiewa tango!

Materiał prezentuje nam odrobinę sztywnych cutscenek i sporo strzelania do bandziorów. Głowy pękają im tu jak w sobotę rano, a nasz RoboCop może niekiedy zdejmować szumowiny rykoszetami, wystarczy strzelić w obrębie zielonej ramki, która pojawia się na ścianie. Całkiem zabawny bajer.  No i możemy też przyjrzeć się czemuś w stylu „trybu detektywistycznego”, w którym analizujemy i rozbrajamy bombę. Dla mnie bomba!

Gra ewidentnie ma posmak produkcji rodem z epoki PS2 i można w tym upatrywać jednocześnie wady lub też zalety. Swoich amatorów znajdzie, już ja się o to nie martwię. Do zobaczenia na ulicach Detroit we wrześniu!


Czytaj dalej

Redaktor
bolo

Is this enough to get 20 people plastered?

Wpisów314

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze