2
13.06.2024, 13:30Lektura na 1 minutę

Reżyser League of Legends tłumaczy się ze skórki za 500 dolarów

Cena zaporowa, ale Riot raczej nie zamierza jej zmienić.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Riot chciał uhonorować esportową legendę – Lee „Fakera” Sang-hyeoka – ale wyszła z tego średnia akcja, bo skórka kosztuje 500 dolarów. Spotkało się to oczywiście ze sporym niezadowoleniem graczy, a na temat sprawy wypowiedział się nawet reżyser League of Legends, czyli Pu Liu podczas Q&A na tegorocznym Summer Game Feście. 


Wiele osób jest wkurzonych o cenę skórki Ahri. Myślę, że jest to w pełni zrozumiałe, bo mamy 14-letni produkt, który stara się robić nowe, drogie rzeczy, a gracze przyzwyczaili się do pewnego pułapu. Z drugiej strony są gracze, którzy potrafią wydać miesięcznie 200 dolarów na swoje hobby. Bóg jeden wie, ile wydałem na swoje figurki z Warhammera. 


Pu Liu

Gracze dość otwarcie mówią o sympatii do Fakera, która skusiłaby ich na zakup skórki, gdyby nie była dostępna za 500-dolarowym paywallem. Oczywiście znajdą się osoby, dla których taka suma nie jest problemem (potocznie nazywani są „wielorybami”), ale wystarczy przeliczyć to na polskie złotówki, a ujrzymy wówczas ponad 2 tysiące złotych. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo pulpy i przegląda wszystko, co związane z dinozaurami. Więcej znajdziecie na jego Instagramie – chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów524

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze