1
5.03.2024, 12:00Lektura na 1 minutę
Plotka

Respawn Entertainment może pracować nad grą w uniwersum Titanfalla

Respawn Entertainment podobno tworzy grę w uniwersum Titanfalla, ale nie jest nią Titanfall 3.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Znany w branży gier dziennikarz, Jeff Grubb, ożywił nasze nadzieje na kolejną grę, w której siądziemy za sterami Tytana. Podczas podcastu Game Mess Mornings dziennikarz ujawnił informacje na temat planów Respawn Entertaiment. 

Grubb twierdzi, że reżyser dwóch pierwszych części serii, Steve Fukuda, aktualnie tworzy tytuł, którego akcja dziać ma się w tym samym uniwersum. Dziennikarz szybko ostudził zapał fanów, dodając, że tworzona gra na pewno nie jest Titanfallem 3. Wspomniany projekt podobno znajduje się dopiero w fazie tworzenia prototypów – minie zatem jeszcze sporo czasu zanim usłyszymy konkrety na temat gry. 

Pierwsza część Titanfalla zadebiutowała w 2014 roku i spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Dwa lata później na rynek trafiła jeszcze lepiej przyjęta kontynuacja, która niestety nie osiągnęła satysfakcjonujących dla EA rezultatów finansowych. Po niezadowalającym debiucie sequela Respawn Entertainment porzuciło prace nad trzecią odsłoną i skupiło się na tworzeniu Apex Legends oraz Star Wars Jedi: Fallen Order.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów298

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze