6
5.09.2017, 18:12Lektura na 1 minutę

Resident Evil VII dostanie złotą edycję... [AKTUALIZACJA] [WIDEO]

...i nowe DLC. To, które gra powinna otrzymać już znacznie wcześniej, oraz zupełnie świeżutkie. [AKTUALIZACJA] Właśnie dostaliśmy zwiastun!


Mateusz Witczak

Chyba wiemy, co stało się z Not a Hero, DLC zapowiadanym na wiosnę tego roku, które to krótko po premierze gry zostało opóźnione na bliżej niesprecyzowaną przyszłość. Ostatecznie zadebiutuje ono (oczywiście, jak Capcom anonsował, nieodpłatnie) 14 grudnia. Zamysł pozostał niezmieniony i główną rolę odegra w nim skądinąd znany Chris Redfield.

Nieco później, bo na Gwiazdkę, w Japonii pojawi się wydanie GOTY (nie wiadomo, czy wykroczy ono poza ojczyznę Godzilli). Paczuszka ma zawierać oryginalną grę wraz z wydanymi dotychczas dodatkami (Banned Footage Vol. 1 & 2), wspomnianym Not a Hero oraz... dodatkiem End of Zoe, który właśnie zapowiedziano. Rzecz opowie, co stało się z Zoe Baker już po zakończeniu podstawki, i będzie się ją dało nabyć także oddzielnie (od 14 grudnia).

Wyżej wymienione nowinki zapowiada stosowny do okoliczności trailer.


Czytaj dalej

Redaktor
Mateusz Witczak

Do lutego 2023 prowadziłem serwis PolskiGamedev.pl i magazyn "PolskiGamedev.pl", wcześniej przez wiele lat kierowałem działem publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3463

Obserwujących21

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze