10
17.10.2017, 09:30Lektura na 1 minutę

Resident Evil 7: Historia zostanie rozszerzona o dwa DLC [WIDEO]

Not a Hero i End of Zoe przyniosą nowe opowieści.


Tomasz „Ninho” Lubczyński

Not a Hero rozegra się po wydarzeniach, których Ethan Winters doświadczył w Resident Evil 7. Wcielimy się w doskonale znanego fanom serii Chrisa Redfielda, próbującego uratować agentów BSAA, którzy polowali na Lucasa Bakera, ale sami stali się jego zakładnikami. Dodatek będzie rozgrywał się w wypełnionych trującym gazem podziemiach i czeka nas w nim więcej akcji niż w podstawce. End of Zoe, jak sama nazwa wskazuje, opowie natomiast dalsze losy Zoe, a istotną rolę odegra tajemniczy Joe, którego poznajemy w poniższym trailerze.

O ile pierwsze DLC będzie darmowe, tak za poznanie historii Zoe przyjdzie nam zapłacić 15 euro. Chyba że zdecydujemy się na zakup wydania kompletnego Resident Evil 7: Gold Edition, które pojawi się 12 grudnia będzie zawierać oba rozszerzenia.


Czytaj dalej

Redaktor
Tomasz „Ninho” Lubczyński

W CD-Action jestem od 2016 roku, wcześniej publikowałem m.in. w Przeglądzie Sportowym. W redakcji robiłem chyba wszystko – byłem sprzętowcem, prowadziłem działy info i zapowiedzi, szefowałem newsroomowi, jak i całej stronie. Następnie bezpieczną przystań znalazłem w social mediach, którymi zajmowałem się do końca 2022 roku, gdy odszedłem z CDA. Nie przestałem jednak pisać – wciąż możecie mnie więc czytać: zarówno na stronie www, jak i w piśmie.

Profil
Wpisów732

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze