11
26.03.2020, 14:11Lektura na 2 minuty

Resident Evil 3: Koronawirus opóźni dostawy fizycznych wydań (w tym kolekcjonerek) do Europy; Polska premiera niezagrożona

Cenega uspokaja, chociaż niektórzy i tak pewnie będą woleli nie ryzykować.


Witold Tłuchowski

Króciutkie demo remake'u „trójki” nie wystarczyło nam na długo, dlatego dni do kwietniowej premiery dłużą się niemożliwie. Pewnym pocieszeniem może być co prawda jutrzejszy start otwartej bety Resident Evil Resistance, ale nie oszukujmy się – w naszym życiu w najbliższych dniach liczy się jedynie Jill Valentine.

Niestety, miłośnicy pudełek (tacy jak ja) mogą na grę czekać dłużej, niż zakładali. Europejskie oddziały Capcomu poinformowały bowiem o potencjalnych opóźnieniach, które „mogą wystąpić na niektórych rynkach”. Wszystko spowodowane jest oczywiście przez pandemię koronawirusa i liczne obostrzenia, którym podlega teraz biznes i my wszyscy.

Jednocześnie polski dystrybutor gry, Cenega, uspokaja, że „polska premiera gry jest niezagrożona i gry zostaną dostarczone do sklepów na czas”.

Nie powinniśmy więc się za bardzo martwić, ale jeżeli nie zależy wam na pudełkach, a chcecie mieć stuprocentową pewność, że zagracie w dniu premiery, być może powinniście zakupić ten tytuł w edycji cyfrowej. Ale raz jeszcze: Cenega zapewnia, iż premierze nic nie zagraża.

Remake Resident Evil 3 na PC, PS4 i XBO pojawi się 3 kwietnia.

Naszą recenzję przeczytacie w CD-Action 05/2020.


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze