1
31.03.2018, 10:23Lektura na 1 minutę

PUBG: Tropikalna mapa wkrótce trafi na serwery testowe

Jest też jeszcze czas, by wziąć udział w nowym wydarzeniu.


Paweł „Cursian” Raban

Brendan Greene poinformował, że zapowiedziana niedawno tropikalna mapa do PUBG-a będzie nazywała się Codename: Savage, a co ważniejsze, już w przyszłym tygodniu trafi na serwery testowe. Lokację będzie można ogrywać od 2 do 5 kwietnia. Szczegóły odnośnie do tego, jak dołączyć do zabawy, zostaną ujawnione w poniedziałek. Twórca zastrzega, że mapa znajduje się na bardzo wczesnym etapie prac i zasiadając do gry, trzeba mieć tego świadomość.

Przy okazji warto wspomnieć, że do niedzieli można brać udział w kolejnym wydarzeniu czasowym. Jego głównym elementem są pistolety sygnałowe, dzięki którym można wezwać zrzut zaopatrzenia w dowolne miejsce na mapie. Do walki na Miramar (TPP) stają maksymalnie czteroosobowe drużyny. Wydarzenie to to obecnie jedyna okazja, by pobawić się nowym przedmiotem, choć w przyszłości może on również trafić do tradycyjnego trybu gry.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3205

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane