5
30.12.2020, 21:41Lektura na 2 minuty

PS Plus: W styczniu przeżyjemy niesamowite przygody

Sony przygotowało naprawdę mocną ofertę.


Rafał „hraboll” Pieczka

Jeśli jesteście posiadaczami PS Plusa, to już niedługo otrzymacie solidną porcję atrakcji. Shadow of the Tomb Raider, Greedfall i Maneater – styczniowy zestaw darmowych gier robi spore wrażenie. Same przygody młodej Lary Croft to gwarancja kilkudziesięciu godzin wciągającej zabawy. Widowiskowa akcja, eksploracja południowoamerykańskiej dżungli oraz kilka grobowców do zbadania. Tym razem pani archeolog musi uratować świat przed apokalipsą Majów.

Greedfall to natomiast propozycja dla fanów zręcznościowych erpegów. Świat gry jest przepełniony magią i sekretami. To również miejsce występowania fantastycznych stworzeń. Jako przedstawiciel (lub przedstawicielka – nasz wybór) Kongregacji Kupieckiej budujemy relacje z różnymi frakcjami, odblokowujemy cenne umiejętności i wyruszamy na kolejne misje. Co istotne, gra wspiera zarówno rozwiązania siłowe, jak i skradankowe podejście. Greedfall to przygoda, która zaskakuje ciekawymi nawiązaniami do późnej epoki kolonialnej.

Subskrybenci PS Plusa będą mogli zagrać także w Maneater w wersji na konsolę PS5. Jako rekin eksplorujemy otwarte środowisko w poszukiwaniu odpowiednich zasobów. Gra stanowi intrygującą mieszankę akcji i survivalu.

Styczniowy zestaw darmowych gier będzie dostępny od 5 stycznia. Oczywiście w dalszym ciągu możecie skorzystać z grudniowej oferty PS Plusa.


Czytaj dalej

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze