1.11.2023, 16:45Lektura na 2 minuty

PS Plus Essential w listopadzie: Mafijne porachunki wśród obcych

A na dokładkę asymetryczna gra akcji w uniwersum Dragon Balla.

Tym razem obeszło się bez przecieków, jakie w poprzednim miesiącu zdradziły nam zawartość prawie całego pakietu PS Plus Essential. Sony ujawniło kolejne produkcje, w jakie posiadacze niebieskich konsol i podstawowego abonamentu będą mogli zagrać w listopadzie. Wielkich zaskoczeń brak, ale znalazło się coś dla wielbicieli wirtualnej, zorganizowanej przestępczości i nie mniej zorganizowanych walk z Obcymi.


Mafia II: Definitive Edition

Remaster wydanej w 2010 roku Mafii II, w której jako Vito Scalleta poznamy wszystkie trudy mafijnego życia. W pakiecie znajdziemy też 3 dodatki fabularne i jeśli nie mieliście wcześniej do czynienia z „dwójką”, to warto jej dać szansę. Jeśli mieliście, to Definitive Edition niekoniecznie będzie takim skokiem jakościowym, jak można się spodziewać – więcej przeczytacie w naszej recenzji. Niemniej historia ciągle daje radę, a darowanemu koniowi przecież nie powinno się zaglądać w zęby. Chyba że znajdziesz jego głowę w pościeli…


Aliens: Fireteam Elite

Trzecioosobowa gra akcji, pozwalająca wcielić się w członka drużyny dzielnych i uzbrojonych po zęby śmiałków, stających naprzeciwko hord Obcych ze znanego uniwersum. Można grać w kooperacji lub samodzielnie, a przyzwoite oceny pokazują, że mamy do czynienia z całkiem niezłą grą, jaka może umilić wam jesienne wieczory. Mimo tego Fireteam Elite to raczej Alien Swarm w innych szatach, aniżeli Dark Descent (którego recenzję macie tutaj), stawiający bardziej na taktykę.


Dragon Ball: The Breakers

Asymetryczna produkcja, w jakiej 7 osób staje naprzeciwko samotnego najeźdźcy. Naszym zadaniem jest albo pokonanie intruza i ucieczka, albo pokrzyżowanie planów grupy – w zależności od tego, po której stronie stoimy. Tytuł zebrał dość mieszane recenzje i bywa porównywany do Dead by Daylight w uniwersum Dragon Balla, ale wytyka mu się kiepską realizację, która podobno schodzi na dalszy plan, jeśli poświęcimy rozgrywce nieco więcej czasu.

W internecie już nie brakuje głosów, że po podwyżkach sprzed kilku tygodni jakość oferty Sony nie tylko się nie polepszyła, ale wręcz pogorszyła – to już jednak każdy musi ocenić we własnym zakresie. Jeśli jeszcze nie sięgnęliście po gry z poprzedniego miesiąca, to nadchodzące dni będą ostatnią szansą na zapoznanie się na przykład ze świetnym Weird Westem, stworzonego przez założyciela studia Arkane. Nowa oferta będzie dostępna od 6 listopada.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów961

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze