3
30.11.2022, 08:20Lektura na 2 minuty
PlotkaWideo

PS Plus Essential w grudniu ma zaoferować m.in. Mass Effecta w Edycji Legendarnej [AKTUALIZACJA]

Pora na comiesięczny przeciek dotyczący nadchodzącej oferty abonamentu PS Plus Essential.

Sony powinno jeszcze dziś potwierdzić, co w grudniu trafi do oferty PS Plusa w progu Essential, ale nasz niezawodny billbil-kun z serwisu Dealabs był szybszy i tradycyjnie popsuł Japończykom niespodziankę. Osobiście zawsze kojarzyłem Mass Effecta z ogrywaniem w długie, jesienno-zimowe wieczory, więc jeśli jego wieści się potwierdzą (a dotąd zawsze tak było), to będzie pakiet w sam raz na tę porę roku.

A więc w grudniu w PS Plus Essential mają się pojawić:


Mass Effect Edycja Legendarna

Ulubiona trylogia Smugglera i do tego w odnowionej wersji z zeszłego roku oraz z kompletem wszystkich DLC (no dobra, do kompletu zabrakło jednego małego dodatku do części pierwszej, ale nawet szkoda o nim pisać). Wszyscy chyba z grubsza wiedzą, o co chodzi: tworzymy sobie własną/-ego komandor(a) Shepard(a) i wyruszamy na kosmiczną przygodę, której nie powstydziłaby się filmowa i książkowa klasyka science fiction. Uwaga! Wciąga i nie pozwala spać po nocach, póki nie ukończymy całości.


Biomutant

Pamiętacie jeszcze o produkcji szwedzkiego studia Experiment 101? O Biomutancie było dość głośno aż do premiery, która jednak nie spełniła ambitnych oczekiwań. Mimo to gra znalazła swoje grono fanów i wyglądała na takiego typowego średniaka, którego może nie kupuje się za premierową cenę, ale jak dadzą w Plusie... No właśnie. Teraz więc nie ma wymówek, by nie spróbować tego oryginalnego, postapokaliptycznego świata otwartego.


Divine Knockout

Na deser tradycyjnie mniejsza produkcja niezależna, i do tego premierowo. Divine Knockout to sympatyczna bijatyka z przymrużeniem oka, w której tłuczemy się, będąc... bogami. Twórcy chwalą się, że ich gra nie męczy graczy skomplikowanymi kombinacjami przycisków, lecz pozwala odpalić najbardziej niszczycielskie ataki zaledwie jednym guzikiem.

Jeśli przeciek się potwierdzi (a są na to bardzo duże szanse), to wszystkie te gry trafią do nas już 6 grudnia.


AKTUALIZACJA

Sony potwierdziło plotki na temat grudniowej oferty w PS Plus Essential:


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1876

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze