22.02.2024, 14:15Lektura na 1 minutę

Prison Architect 2: Twórcy opóźnili datę premiery

Double Eleven ogłosiło, że Prison Architect 2 wyjdzie ponad miesiąc później niż zapowiadano.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Nowa data premiery Prison Architecta 2 to 7 maja, tymczasem Paradox planuje w przyszłym miesiącu uruchomić kilka transmisji, aby pokazać, na jakim etapie znajduje się produkcja. Firma kładzie nacisk na dopracowaniu kilku ostatnich niedoróbek i poprawieniu wydajności.


 Po dokładnym rozważeniu podjęliśmy decyzję o przełożeniu daty premiery Prison Architecta 2 na 7 maja 2024 roku. Chociaż jesteśmy już pewni gry, ten dodatkowy czas pozwoli nam lepiej zoptymalizować ją dla wszystkich platform i naprawić większą liczbę błędów. Uważamy, że poświęcenie tego dodatkowego czasu jest konieczne, aby gra była w dobrej kondycji od pierwszego dnia.


Zespół Prison Architecta 2

To, co na pierwszy rzut oka odróżnia sequel od pierwowzoru, to trójwymiarowa grafika

Wpłynie ona nie tylko na wizualny aspekt Prison Architecta 2, ale umożliwi także np. rozbudowę budynków więziennych o dodatkowe piętra. W grze zadebiutuje także m.in. nowy, wbudowany edytor modów, dzięki któremu nie będziemy musieli już korzystać ze znanego z jedynki” Warsztatu Steama.

Gra zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów190

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze