5
22.12.2021, 16:36Lektura na 2 minuty
Plotka

Prawdopodobnie poznaliśmy zawartość styczniowego PS Plusa

Wygląda całkiem kusząco.


Rafał „hraboll” Pieczka

Na łamach serwisu Dealabs - zresztą nie pierwszy raz – nieoficjalnie zaprezentowano comiesięczny zestaw darmowych gier dla posiadaczy PlayStation Plusa. Co szalenie istotne, informacje pochodzą ze sprawdzonego źródła. Od osoby, która przewidziała, przedwcześnie zdradziła zawartość wrześniowej, październikowej, listopadowej i grudniowej oferty.

A zatem styczniowa rozpiska ma prezentować się następująco:

Dirt 5 (PS4, PS5)


Wybierz się w podróż dookoła świata i poznaj ponad 70 unikalnych tras w 10 niesamowitych miejscach. Zmierz się z rywalami, terenem i nieustannie zmieniającymi się ekstremalnymi warunkami, ścigając się na zamarzniętej cieśninie East River w Nowym Jorku, pod posągiem Chrystusa Zbawiciela w Brazylii oraz na północy Norwegii w otoczeniu zorzy polarnej. Poprowadź niezwykłe pojazdy o różnej charakterystyce. Pokonuj najtrudniejsze przeszkody w pojazdach terenowych, ścigaj się samochodami rajdowymi w nowych miejscach i poczuj potęgę sprint carów o mocy 900 BHP. Twoją wyjątkową kolekcję uzupełnią również pojazdy rallycrossowe, auta klasy GT, ogromne ciężarówki, a także muscle cary.


Persona 5 Strikers (PS4)

Fantomowi złodzieje powracają, aby rozwiązywać kryminalne zagadki, zwiedzać japońskie miasta i... gotować regionalne potrawy. Ponoć fabularyzowana kampania jest naprawdę rozbudowana – znajdziemy w niej zarówno ciekawe misje, jak i poboczne aktywności. Fani cyklu Persona powinni czuć się jak ryba w wodzie.

Deep Rock Galactic (PS4, PS5)

Kosmiczne krasnoludy, kooperacja i dopracowany model destrukcji otoczenia. Strzelanka w klimatach sci-fi podbiła już serca wielu graczy (PC, Xbox One). Teraz czekamy na... styczniową premierę na konsolach PlayStation.

Powyższe gry mają być dostępne w ofercie PS Plusa od 4 stycznia.


Czytaj dalej

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze