4
30.11.2023, 15:00Lektura na 1 minutę

Polski dubbing Morrowinda już dostępny. Bethesda promuje dzieło fanów

Fanowskie projekty nieraz odbijają się echem wśród twórców oryginalnej gry. Niedawno mogli się o tym przekonać twórcy polskiego dubbingu do The Elder Scrolls III: Morrowind.

Od jakiegoś czasu możecie zagrywać się w The Elder Scrolls III: Morrowind w niecodzienny do tej pory sposób, bowiem do gry trafił polski dubbing. Wszystko to za sprawą fanowskiego zespołu Polskie Khajiity, który dwa tygodnie temu opublikował swój ambitny projekt. O pierwszej zapowiedzi oraz zwiastunie całego moda możecie przeczytać na naszej stronie. Ponownie przypominamy o polskim dubbingu z dwóch powodów. Po pierwsze jest to naprawdę świetna sprawa mieć tak utalentowanych i pełnych pasji ludzi w branży i warto takie inicjatywy pchać do przodu, a po drugie – podobnie pomyślała Bethesda i postanowili wypromować dzieło Polaków.

Na polskim fanpage’u Bethesdy możemy zobaczyć post promujący „polskiego Morrowinda” wraz z linkiem do pobrania modyfikacji. Na pewno takie wyróżnienie jest niesamowitą nagrodą dla Polskich Khajiitów za pracę włożoną w projekt. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłych sukcesach. A jeżeli chcecie sami pograć po polsku w Morrowinda, to modyfikację pobierzecie na Nexus Mods.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów251

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze