4
7.05.2024, 14:00Lektura na 2 minuty

POCO oficjalnym partnerem CD-Action Expo 2024

Miło nam poinformować, że jednym z głównych partnerów targów CD-Action Expo 2024, jest marka telefonów POCO.

Już 1-2 czerwca 2024 spotkamy się z Wami w Atlas Arenie w Łodzi na kolejnej edycji CD-Action Expo. Na terenie targów nie zabraknie atrakcji związanych z gamingiem, a o technologiczne atrakcje zadba POCO.

POCO to niezależna, młoda marka, wywodząca się z Xiaomi Corporation. POCO jest marką technologii konsumenckiej, opartą na filozofii „Wszystko, czego potrzebujesz, nic zbędnego” z kluczowym naciskiem na wymagania i opinie fanów POCO. Jest zbudowana na nieustannej pogoni za technologią, której fani naprawdę potrzebują, demokratyzując w ten sposób podejmowanie decyzji i ciągłe aktualizacje produktów. Jak dotąd, POCO weszło na ponad 98 globalnych rynków.

W specjalnej strefie POCO będzie można zarówno obejrzeć najnowsze smartfony, jak i przetestować ich możliwości gamingowe. Dostępny będzie między innymi wydany w 2024 model POCO X6 Pro, który wnosi do ulubionej przez fanów serii X najnowszy procesor i technologie. Urządzenie ma ulepszony wyświetlacz oraz po trzy aparaty umożliwiające tworzenie profesjonalnych treści wideo i zdjęć. Smartfon osiąga ekstremalną wydajność w grach. To najlepszy „zawodnik” w historii smartfonów z serii X. POCO X6 Pro wyposażono w nowy chipset Dimensity 8300-Ultra, który z wynikiem 1 464 228 punktów w benchmarku AnTuTu, ustanowił nowy rekord prędkości dla urządzenia marki POCO. Ten wysokiej klasy procesor zapewnia szybsze, płynniejsze działanie i lepszą wydajność energetyczną. To oznacza długą pracę na pełnych obrotach. 

POCO X6 Pro oferuje do 12 GB pamięci i do 512 GB pamięci masowej. Urządzenie jest wyposażone w ulepszoną funkcję WildBoost Optimization 2.0, która sprawia, że gry zawsze działają optymalnie.

Więcej informacji na temat produktów w Polsce: https://www.mi.com/pl/


Czytaj dalej

Redaktor
CD-Action
Wpisów1120

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze