3.04.2024, 07:00Lektura na 2 minuty
Plotka

PlayStation Showcase: Sony uprzyjemni nam wiosnę pokazem nowych gier

Według najnowszych plotek Sony może szykować State of Play lub PlayStation Showcase, na którym pierwsze skrzypce zagra remake Silent Hilla 2.


Samuel Goldman

Ostatnie State of Play odbyło się w lutym i zobaczyliśmy gry mniej więcej zgodne z wcześniejszymi przeciekami. Mimo tego konkretów odnośnie do niektórych tytułów zabrakło, ale już niedługo ma to ulec zmianie – plotki mówią, że Sony planuje PlayStation Showcase lub State of Play na maj, w czym nie byłoby nic dziwnego, ponieważ zeszłoroczny pokaz odbył się w podobnym czasie.

Gwoździem programu w tym roku miałby być ogłoszony pod koniec 2022 roku Silent Hill 2 Remake, który nie tak dawno temu dostał kategorię wiekową w Korei, a w ostatnich dniach marca swoją klasyfikację wydało ESRB:

Źródłem plotek o pokazie Sony jest Jeff Grubb, który wspomniał o tym na Twitchu:


Słyszałem, że w przyszłym miesiącu, czyli w maju, Sony coś organizuje; może to być PlayStation Showcase, może to być State of Play, a Silent Hill 2 prawdopodobnie się tam pojawi.


Jeff Grubb

Trudno zgadywać, co oprócz produkcji Bloober Teamu mogłoby się na tym pokazie znaleźć. Giełda tytułów już ruszyła, a tropy wiodą jednocześnie we wszystkich kierunkach, wspominając m.in. o DLC do Marvel's Spider-Man 2, ujawnieniu nowego projektu Bend Studio, nad którym firma siedzi już od kilku lat, zapowiedzi Ghost of Tsushima 2 przy okazji premiery „jedynki” na pecetach, remake’u Metal Gear Solid 3 i wielu innych.

Choć te informacje brzmią bardzo soczyście, chyba lepiej będzie poczekać na konkrety ze strony Sony, bo taką listę możemy wydłużać w nieskończoność.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1095

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze