1
30.05.2023, 15:00Lektura na 1 minutę
Plotka

PlayStation Project Q może mieć bardzo słabą baterię

Przenośna konsola Sony to nie tylko niesamodzielne urządzenie do streamingu, ale i może się okazać handheldem, którego lepiej nie chować do torby bez ładowarki.


Antoni „Darkling” Antoszek

Ogłoszony przez Sony handheld PlayStation Project Q ma umożliwić posiadaczom PS5 zdalne granie w gry poprzez streaming wi-fi z pełnoprawną konsolą. Zapowiedź Sony wzbudziła mieszanie uczucia wśród graczy, którzy krytykowali zarówno jej design, jak i, przede wszystkim, samą ideę „zależnego” handhelda. Oliwy do ognia dolała plotka na temat prawdopodobnej niskiej pojemności baterii konsoli.


Krótkie granie

Jak informuje portal Insider Gaming, PlayStation Project Q pozwoli na… od trzech do czterech godzin grania na jednym ładowaniu. Dla porównania, Nintendo Switch OLED wytrzymuje od pięciu do dziewięciu godzin, będąc ponadto pełnoprawnym handheldem, a nie jedynie narzędziem do streamingu.

Informacja o krótkiej żywotności baterii Project Q nie została jeszcze potwierdzona przez Sony. Do premiery konsoli, która prawdopodobnie ma odbyć się w listopadzie, pozostało jeszcze sporo czasu i firma może zmienić swoją decyzję w sprawie baterii produktu w obawie przed słabą sprzedażą.

Redaktor
Antoni „Darkling” Antoszek

Moim ulubionym zajęciem związanym z grami jest notoryczne umieranie w Dead Cells. Interesują mnie nowe technologie, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że wszystko, co było na ich temat do powiedzenia, napisał już Philip K. Dick. Lubię robić kawę, filozofować i obserwować swojego kota.

Profil
Wpisów186

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane