5
16.01.2020, 16:14Lektura na 1 minutę

Pillars of Eternity II: Deadfire – Twórcy prezentują dokładną zawartość edycji konsolowej [WIDEO]

Szykuje się ładnych kilkadziesiąt godzin z padem w ręku.


Paweł „Cursian” Raban

Pillars of Eternity II nie przyjęło się zbyt ciepło na pecetach i postawiło istnienie całej serii pod znakiem zapytania, ale Obsidian nigdy nie wycofał się z obietnicy przeniesienia swego dzieła na konsole. Pomimo przejęcia przez Microsoft, nie skasowano nawet wersji na sprzęt konkurencji, więc fani klasycznych erpegów będą mogli wyrobić sobie własne zdanie niezależnie od platformy, na której grają.

Ultimate Edition trafi na PS4 i XBO 28 stycznia (grający na Switchu muszą poczekać trochę dłużej), a oprócz „podstawki” będzie też zawierało wszystkie wydane do tej pory dodatki. Bohaterowie odkryją więc tajemnice Rymrganda w Beast of Winter, wkroczą na arenę w ramach Seeker, Slayer, Survivor, a dzięki The Forgotten Sanctum przeczeszą loch wbudowany w ciało zmarłego boga. Wszystko w tradycyjnym trybie z aktywną pauzą lub wprowadzonym jakiś czas temu do wersji pecetowej wariancie turowym.


Czytaj dalej

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3205

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze