1
18.06.2024, 15:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Overwatch 2: Współpraca z Transformersami w zapowiedzi 11. sezonu

Trailer 11. sezonu Overwatcha 2 zwiastuje nam dość interesujący crossover.

Po tym, jak Blizzard zdecydował się na dobre pożegnać z trybami PvE w drugim Overwatchu, otrzymaliśmy trailer 11. sezonu gry. Chyba najbardziej intrygującą rzeczą, jaką można wypatrzyć w zwiastunie, jest to, że zapowiada on dość ciekawą współpracę pomiędzy produkcją Blizzarda a Transformersami.

Jeżeli nie udało wam się wyłapać tej informacji z trailera, to spokojnie – na pewno nie jesteście jedyni. Króciutki fragment, o którym mowa, następuje bowiem na samym końcu zwiastuna, a właściwie to nawet po jego teoretycznym zakończeniu. Jest tam moment, w którym logo Overwatcha zmienia się na logo Autobotów. Niestety nie wiemy prawie nic o tym, jak dokładnie może wyglądać ta współpracakolaboracja. Nie będzie to oczywiście pierwszy tego typu crossover dla dzieła Blizzarda. Overwatch 2 połączył już bowiem siły z Diablo, a w grze pojawili się swego czasu Cowboy Bebop czy One Punch Man.

Co ciekawe, w czasie trwania 11. sezonu Overwatch 2 będzie świętował przekroczenie liczby 100 milionów graczy, jacy sięgnęli już po pierwszą lub drugą część gry. Nowy sezon zadebiutuje dokładnie 20 czerwca.

Jeśli chcecie poczytać nieco więcej o 11. sezonie, to zajrzyjcie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów264

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze