23
24.01.2020, 12:26Lektura na 1 minutę

Oficjalne stanowisko CDP ws. zwolnień w firmie

Postanowiliśmy rozwiać kilka wątpliwości dotyczących wczorajszych informacji o masowych zwolnieniach w CDP i poprosiliśmy firmę o komentarz w sprawie.


Tomasz „Ninho” Lubczyński

CDP Sp.z o.o zostało poinfomowane o przesunięciu daty wydania gry Cyberpunk 2077 w dniu 16 Stycznia 2020 r. Jest to zachowanie zgodne z przyjęta rynkową praktyką informacyjną. Zwolnienia przeprowadzone w CDP Sp. z o.o. nie są związane z informacją o przesunięciu daty wydania Cyberpunk 2077. 


To pierwsza kwestia, którą zarząd CDP Sp. z o.o rozwiał w rozmowie z nami. Ponadto podkreślono, że zgodnie z wczorajszymi informacjami CD Projekt REDpreordery Cyberpunka 2077 nie są zagrożone i zostaną dostarczone na czas. Firma w dalszym ciągu będzie realizować przedpremierowe zamówienia nadchodzącej gry CDPR.  Zapytaliśmy także o przyszłość innych marek wydawanych przez dystrybutora w naszym kraju (w ubiegłym roku było to m.in. A Plague Tale Innocence czy Control): "Nic w tym obszarze się nie zmieniło" – brzmiała odpowiedź. 

Ponadto, choć w sieci pojawiło się wczoraj sporo pogłosek o rychłej upadłości spółki, to w oficjalnym komentarzu również ta kwestia została zdementowana.


Redaktor
Tomasz „Ninho” Lubczyński

W CD-Action jestem od 2016 roku, wcześniej publikowałem m.in. w Przeglądzie Sportowym. W redakcji robiłem chyba wszystko – byłem sprzętowcem, prowadziłem działy info i zapowiedzi, szefowałem newsroomowi, jak i całej stronie. Następnie bezpieczną przystań znalazłem w social mediach, którymi zajmowałem się do końca 2022 roku, gdy odszedłem z CDA. Nie przestałem jednak pisać – wciąż możecie mnie więc czytać: zarówno na stronie www, jak i w piśmie.

Profil
Wpisów732

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze