1
13.06.2024, 11:30Lektura na 1 minutę

Obrońcy Demokracji! Helldivers 2 szuka drugiego mistrza gry

Zwiększone siły przy tworzeniu na bieżąco kampanii zwiastują jeszcze większą skalę wydarzeń w Helldivers 2.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

750 tysięcy bojowników demokracji, którzy jednocześnie przywracali wiarę w jedyny słuszny ustrój w galaktyce. Tak prezentowały się niedawno statystyki Helldivers 2, które cały czas radzi sobie bardzo przyzwoicie, pomimo majowej afery. Jak można określić same treści, które dostarczane są cały czas do tytułu? Wystarczy powiedzieć, że graczy postawiono niedawno przed dylematem, czy zyskać skuteczniejsze uzbrojenie, czy uzdrowić populację dzieci. Za to wszystko odpowiedzialny jest mistrz gry – Joel.

Ten jednak ma zyskać za chwilę wsparcie. Arrowhead wystawiło ogłoszenie, które ma na celu zrekrutować kolejnego mistrza gry. Studio, cytując zresztą Marka Twaina, zapewnia, że nie dojdzie do podmiany na stanowisku, a nowy kandydat ma usprawnić jedynie prace nad nowymi historiami do Helldivers 2. Możemy spodziewać się więc, że w ciągu najbliższych miesięcy gra zyska bardzo na rozmachu. Może nawet dojdzie do tego w najbliższej aktualizacji?

W Helldivers 2 zagracie na PC oraz PS5. 


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów477

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze