92
25.01.2018, 15:42Lektura na 1 minutę

Nowy Dragon Age w produkcji – oficjalnie! Są pierwsze strzępki informacji

Nowa odsłona marki Dragon Age powstaje – fakt ten został potwierdzony wprost przez producenta ze studia BioWare Edmonton.

Mark Darrah – producent wykonawczy całej smoczej serii – to bardzo zapracowany człowiek, bo jego doświadczenie jest też kluczowe dla produkcji gry Anthem, której jakość według nieoficjalnych doniesień zadecydować może o „być albo nie być” kanadyjskiego zespołu.

t_05477_17971.jpg

Jestem w połowie mojego wyjazdu do Barcelony! Przeprowadzam tu wewnętrzny pokaz gry Anthem dla EA. Jestem producentem wykonawczym zarówno dla DA, jak i Anthem. Pracuję z Jonathanem Warnerem jako reżyserem. Anthem jest następny w kolejce, ale ludzie ciężko pracują nad obiema markami i nie mogę się doczekać chwili, kiedy podzielimy się dalszymi informacjami.Wpis producenta potwierdza zakulisowe doniesienia, wedle których nowy Dragon Age to obecnie przedsięwzięcie drugoplanowe

Na konkrety dotyczące Dragon Age'a jest oczywiście za wcześnie. Dyrektor BioWare’u Casey Hudson zanęcił już jednak pierwszą drobinką informacji: 

t_587_17971.jpg

Czytam wiele opinii o Dragon Age'u i myślę, że poczulibyście ulgę, widząc, nad czym pracuje zespół. Nacisk  na fabułę i postacie. Zbyt wcześnie, by omawiać szczegóły, ale gdy mówimy o [elementach typu] „live”, oznacza to po prostu, że projektujemy grę tak, by dało się kontynuować opowieść po wątku głównym.Czytaj dalej

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze