1
23.08.2023, 15:30Lektura na 1 minutę

Nowy Command & Conquer na urządzenia mobilne. Premiera jeszcze w tym roku

Nowy Command & Conquer jakoś z automatu przestał mnie interesować, gdy dowiedziałem się, że znowu padło na grę mobilną.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Command & Conquer jest jedną z najważniejszych marek w świecie strategii czasu rzeczywistego. Ostatnia pełnoprawna produkcja z tego uniwersum zadebiutowała aż 13 lat temu. Niestety dla fanów, seria od tamtej pory znajduje się w dziwnym limbo gier przeglądarkowych i mobilnych. Wydaje się więc, że przyszła najwyższa pora coś z tym zrobić. Na razie jeszcze sobie poczekamy, ponieważ na horyzoncie majaczy nam nowa mobilka. Może tym razem zaskoczy nas czymś ciekawym?

Level Infinite zapowiedziało wczoraj Command & Conquer: Legions. Wszelkie informacje dotyczące tytułu na razie zwiastują nam dość standardowego przedstawiciela segmentu mobilnego. Nowy C&C opierać się będzie o rywalizacje PvE oraz PvP na otwartych mapach. Zadaniem graczy będzie zbieranie Tyberium. Surowiec jest niezbędny do rozwoju naszej siły oraz destrukcji sił przeciwnika.

Na Command & Conquer: Legions nie będziemy musieli długo czekać. Jeszcze w sierpniu Australia, Kanada, Francja, Meksyk, Nowa Zelandia i Filipiny będą miały okazję wziąć udział w zamkniętych beta testach, a sama premiera powinna nastąpić jeszcze w tym roku. Mam nadzieję, że Legions będzie prezentować chociaż odrobinę wyższy poziom niż wydany parę lat temu Command & Conquer: Rivals.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów167

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze