1
26.05.2023, 08:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Nowy aktorski zwiastun Diablo IV od reżyserki „Eternals”

Chloe Zhao jest znana m.in. z pracy przy „Eternals”, a teraz pomogła stworzyć całkiem dramatyczny zwiastun Diablo IV.


Marcin Hołowacz

Widzimy jak zwykli ludzie doświadczają trudów spowodowanych powrotem okrutnej Lilith. Nie każdy jest w stanie walczyć, lecz znalazło się paru dzielnych wojowników, którzy próbują odeprzeć siły zła. Materiał ukazuje różne klasy postaci w akcji, co z pewnością nakręci wielu fanów i spotęguje chęć zagrania w Diablo IV.

Wszystko sprowadza się do jednej rzeczy: zakończ panujący terror! Błagania są skierowane bezpośrednio do gracza, który w dniu premiery Diablo IV będzie musiał sięgnąć po ulubioną broń i rozpocząć eksterminację setek demonicznych pomiotów.

Blizzard stara się jak najbardziej podgrzać atmosferę tuż przed premierą, zaplanowaną na 6 czerwca 2023 roku. Diablo IV ma trafić na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xboksy One i Series X/S.

W ramach ciekawostki przypominam również o tym, że lootboksy w Diablo Immortal zostały ukarane kwotą 5 tysięcy euro. Jeżeli natomiast chodzi o newsy związane bezpośrednio z Diablo IV, to zwracam uwagę na niedawny zwiastun fabularny.

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów312

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane