27.09.2021, 17:52Lektura na 2 minuty

Nowe wydanie trylogii „Diablo. Wojna Grzechu” już w księgarniach!

Przygotowane specjalnie z okazji premiery Diablo II: Resurrected nowe wydanie „Wojny Grzechu” to gratka dla fanów gry oraz dobrej fantastyki. Liczący ponad tysiąc stron tom w twardej oprawie zawiera wszystkie trzy części trylogii: „Prawo krwi”, „Smocze łuski” oraz „Fałszywy prorok”.


Informacja prasowa

„Świat był wtedy młody i niewielu wiedziało, że został nazwany Sanktuarium. (...) Imiona takie jak Inarius, Diablo, Rathma, Mefisto i Baal – miana tych potężnych i często budzących powszechny strach – nie gościły jeszcze wtedy na wargach śmiertelników”.

Fantastyka przyzwyczaiła nas do tego, że zło zwykle jest paskudne, plugawe i ma wielkie rogi, dobro zaś –  jest piękne, świetliste i często upstrzone anielskimi skrzydłami. Co by się stało, gdyby jednak jedno od drugiego nie różniło się tak bardzo? Gdyby obie siły przechadzały się potajemnie pomiędzy ludźmi, pragnąc nie tyle im pomagać czy szkodzić, lecz przede wszystkim zagarnąć władzę nad światem śmiertelników dla siebie? Oto opowieść o Wojnie Grzechu – konflikcie, który już na zawsze zmieni przeznaczenie człowieka.

Zamów książkę w najlepszej cenie już dziś! Kliknij TUTAJ!


„Diablo. Wojna Grzechu” to mroczna trylogia, która zabiera czytelników w odległą przeszłość – blisko trzy tysiące lat przed tym, nim mrok pochłonął Tristram. Richard A. Knaak – autor bestsellerów z listy „New York Timesa” – ukazuje świat Sanktuarium na długo przed tym, zanim stawiliśmy czoła Diablo i jego piekielnym pobratymcom. Nie oznacza to wszak, że były to spokojniejsze czasy. Wręcz przeciwnie – Sanktuarium ukazane w trylogii jest obiektem cichej wojny o dusze śmiertelników, w której siły Królestwa Niebios oraz moce Płonących Piekieł subtelnie, lecz bezwzględnie dążą do dominacji nad domeną ludzi.

Czytelnik podąża śladami Uldyzjana – człowieka, który nade wszystko stara się trzymać z dala od panoszących się w Sanktuarium nowych religii, będących na usługach obu stronnictw Wiecznego Konfliktu. Los jednak chciał, że ten zwykły śmiertelnik ma już wkrótce odegrać decydującą rolę w wojnie, w której zwycięzcy będą zarazem przegranymi...

Jak powstał świat Sanktuarium? Skąd wzięli się Nefalemowie? Czy w wojnę o dusze ludzi zamieszane są jeszcze inne siły? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w trylogii „Diablo. Wojna Grzechu”.

Nowe wydanie trylogii „Diablo. Wojna Grzechu” to nie tylko wciągająca opowieść, dzięki której można poznać nieznane karty z historii świata Sanktuarium. To także prawdziwa ozdoba kolekcji każdego fana „Diablo”.
 

Redakcja cdaction.pl nie odpowiada za treść informacji prasowych.


Redaktor
Informacja prasowa
Wpisów615

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze