32
3.06.2015, 11:00Lektura na 1 minutę

No to Steam się ugiął i będzie oddawał pieniądze

Nareszcie można poprosić o zwrot pieniędzy, które zapłaciło się za jakiegoś kaszalota na Steamie. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, ża zaczęło to oficjalnie działać – jak rzeczywiście działa dowiemy się więc dopiero niedługo.


Berlin

Teoretycznie zwrot można dostać za wszystko pod warunkiem, że ubiegamy się o niego w ciągu 14 dni od kupienia produktu i nie graliśmy w niego więcej niż 2 godziny. Zwrot dostaniemy albo w formie funduszy do steamowego portfela, albo w formie zwrotu oryginalną metodą płatności (co nie zadziała np. jeżeli płaciliśmy za pomocą PaySafeCard – wtedy dostajemy zwrot na portfel).

Więcej informacji na temat konkretnych typów zwrotów znajdziecie TUTAJ.


Redaktor
Berlin

Everybody wants to be a Master — everybody wants to show their skill. Everybody wants to get there faster, make their way to the top of the hill. Each time you try you're gonna get just a little bit better. Each day we climb one more step up the ladder. It's a whole new world we live in — it's a whole new way to see. It's a whole new place, with a brand new attitude. But you've still gotta catch 'em all... And be the best that you can be!

Profil
Wpisów1396

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze