16.04.2024, 13:00Lektura na 1 minutę

Nintendo nie pojawi się na tegorocznym Gamescomie

Nintendo ogłosiło, że nie ma zamiaru brać udziału w Gamescomie 2024.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Cała branża czeka na oficjalne szczegóły na temat następcy Nintendo Switcha, ale niestety wszystko wskazuje na to, że Wielkie N nie zaprezentuje nowej konsoli na targach w Kolonii. Japońska korporacja potwierdziła, że nie będzie brała udziału w tegorocznym Gamescomie, a na temat zaistniałej sytuacji wypowiedział się rzecznik prasowy firmy z Kioto:


Gamescom to ważne wydarzenie w kalendarzu Nintendo, jednak po długich namysłach zdecydowaliśmy się nie brać udziału w tegorocznej imprezie w Kolonii. Zamiast tego gracze będą mogli wypróbować nasze produkcje w ramach innych wydarzeń w całych Niemczech.


Nintendo

Najnowszy handheld Wielkiego N sprzedał się w blisko 140 milionów egzemplarzy, co czyni go trzecią najlepiej sprzedającą się konsolą w historii – nie dziwi zatem fakt, że zarówno gracze, jak i dziennikarze nie mogą doczekać się jakichkolwiek szczegółów na temat nowego sprzętu Nintendo. Niestety musimy uzbroić się w jeszcze więcej cierpliwości. Gamescom 2024 odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia w Kolonii.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów298

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze