4
30.08.2023, 18:15Lektura na 1 minutę

Nadchodzi kontroler Razer Kitsune. Nie będzie miał joysticka

Ma to zapewnić dużo większą precyzję w grach. Przetestujecie Razer Kitsune?


Antoni „Darkling” Antoszek

Czy nadszedł czas na pożegnanie się z tradycyjnym joystickiem? Tak sugerować może nowy kontroler optyczny Razera, w przypadku którego brak „drążka” ma zapewnić precyzję. Firma stawia przede wszystkim na bijatyki, w których odpowiednie umiejętności wymagają odpowiedniej, nieraz bardzo subtelnej sekwencji ruchów. Joystick będzie zastąpiony czterema przyciskami, dzięki czemu kontroler będzie składać się ostatecznie wyłącznie z przycisków.

To oczywiście nie koniec atrakcji, bo gracze dostaną również zdejmowaną aluminiową płytę główną kontrolera i – jak przystało na gamingowy sprzęt od Razera – podświetlenie RGB. Sprzęt można kupić również w specjalnych edycjach graficznych ze Street Fightera 6.

Zainteresowani? To jest jeszcze jedna ważna wiadomość: cena. Jak zwykle w przypadku Razera, tanio nie będzie. Sugerowana kwota, którą trzeba wyłożyć na kontroler, to 380 euro (ok. 1698 zł), a w Polsce pewnie będzie jeszcze drożej. Dopłacicie aż tyle do braku joysticka?

fot. Razer


Czytaj dalej

Redaktor
Antoni „Darkling” Antoszek

Moim ulubionym zajęciem związanym z grami jest notoryczne umieranie w Dead Cells. Interesują mnie nowe technologie, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że wszystko, co było na ich temat do powiedzenia, napisał już Philip K. Dick. Lubię robić kawę, filozofować i obserwować swojego kota.

Profil
Wpisów187

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze