12.04.2024, 14:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Nadchodzi FPS Fest 2024 na Steamie. Mnóstwo promocji na strzelanki

Na platformie Valve będziemy mogli wkrótce zakupić wiele cenionych strzelanek FPS po niższej cenie. Nie zabraknie także promocji na świetną polską produkcję.


Adam Kołodziejczyk

Wszyscy fani pierwszoosobowych strzelanek mogą już zacierać ręce. Wkrótce bowiem na Steamie rozpocznie się FPS Fest, a to oznacza, że będziemy mogli zakupić całe mnóstwo gier z tego gatunku po znacznie niższej cenie. Otrzymaliśmy także trailer wydarzenia, z którego dowiedzieliśmy się tego, jakie tytuły znajdą się w promocji.

Wśród przecenionych produkcji znajdziemy m.in. Crysis 3 Remastered, Black Mesa, Rust, High on Life, Far Cry 6, Hell Let Loose, theHunter: Call of the Wild czy System Shock Remake. W niższej cenie będziemy mogli zakupić również wielce docenianą produkcję polskiego studia Teyon, czyli RoboCop: Rogue City. Różnorodność tytułów, jakie pojawią się w promocji, jest zatem całkiem duża, co oznacza, że jest spora szansa na to, iż znajdziecie wśród nich coś dla siebie.

Jeśli natomiast chodzi o datę rozpoczęcia wydarzenia, to Steam FPS Fest 2024 wystartuje 15 kwietnia i będzie trwał przez cały tydzień. 22 kwietnia to zatem ostatni dzień, w którym możemy jeszcze upolować (albo ustrzelić) jakiś interesujący nas tytuł. Jeśli macie więc którąś z wymienionych tutaj gier na oku, to pewnie wasze portfele zaczynają teraz lekko drżeć. W końcu znając platformę Valve, promocje będą zapewne tak wielkie, że syndrom jeszcze jednej tury może zamienić się w syndrom jeszcze jednego zakupu i nawet jeśli interesuje nas tylko jedna gra, to jest całkiem spora szansa na to, że widząc inne ogromne przeceny, wyrzucimy krytyczną jedynkę na opieranie się pokusom.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów186

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze