1
23.10.2023, 09:15Lektura na 2 minuty

Masz Spider-Mana 2 na płycie? Możesz mieć problem z instalacją

Coraz więcej ludzi zgłasza ten sam problem z instalacją Marvel’s Spider-Mana 2 z płyty.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Pomimo dużej popularności pierwszego Marvel’s Spider-Mana oraz spin-offu Miles Morales, wielu graczy obawiało się, czy druga część utrzyma poziom poprzednich produkcji Insomniac Games. Tutaj niepokoje potęgowała długa cisza dotycząca gry oraz zwlekanie z ogłoszeniem daty premiery. Jednak w momencie premiery branżowe portale i graczy oszalały na punkcie pajęczaków. My zresztą też

Niestety, nie wszyscy mają tyle samo szczęścia i pomimo posiadania fizycznego wydania gry, nie mogą w nią wcale zagrać. Coraz częściej słychać głosy o tym samym problemie. Instalacja z płyty zatrzymuje się na 36 procentach i nie chce dalej postępować. Na chwilę obecną można wykluczyć możliwość jednostkowych przypadków w danym regionie. Problemy zgłaszane są przez coraz więcej osób z różnych części świata. 

Czy to jednak wystarcza, aby Insomniac i Sony zainteresowało się poważniej sprawą? I tak, i nie. Problem faktycznie istnieje i staje się z każdą godziną i postem w social mediach bardziej powszechny, jednak dotyczy nadal dość ograniczonej grupy odbiorców, która opiera się na posiadaczach fizycznych wydań Marvel’s Spider-Mana 2. Dla producentów i wydawcy dalej jest to niewielki procent wszystkich klientów. Na razie jedynym sensownym rozwiązaniem jest zgłoszenie sprawy w sklepie, w którym zakupiło się tytuł i wymienienie go na sprawną kopię. Ewentualnie możecie poczekać na oficjalny komunikat twórców i ich rozwiązanie.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów261

Obserwujących4
Marvel's Spider-Man 2
Ocena redakcji
9
Ocena użytkowników
6.3
Platformy
PS5
Gatunek
-
Producent
Insomniac Games
Marvel's Spider-Man 2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze