60
27.08.2017, 12:05Lektura na 1 minutę

Mass Effect: EA nie widzi przeszkód, by powrócić do serii

BioWare najpewniej dostanie w przyszłości szansę na zrehabilitowanie się po chłodno przyjętej Andromedzie.

W rozmowie z serwisem GameReactor Patrick Söderlund – wiceprezes wykonawczy EA – przyznał, że chętnie zobaczyłby nową odsłonę serii. Zapytany o przyszłość Mass Effecta, odpowiedział:


Wydaje mi się, że to jest jedna z tych sytuacji, w której gra [ME: Andromeda] została skrytykowana trochę bardziej, niż sobie na to zasłużyła. Osobiście uważam, że to naprawdę dobra gra. Słyszałem jednak ludzi mówiących "Oho, EA nie zrobi kolejnego Mass Effecta". Nie widzę przeszkód, by powrócić do serii – no bo dlaczego by nie? To widowiskowe uniwersum, to uznana seria z olbrzymim gronem fanów, to tytuł, który bardzo przysłużył się EA i BioWare'owi.


Söderlund dodał także, że EA i BioWare muszą upewnić się, że Mass Effect powróci w nowej, świeżej formie. Przyznał, że jeszcze nie mają pojęcia, jak powinna ona wyglądać, ale zapewnił, że dojdą do tego.

Przypomnijmy, że jeszcze w maju EA zakładało zawieszenie Mass Effecta na czas nieokreślony. Wygląda na to, że szefowie Electronic Arts przetrawili temat i doszli do wniosku, że warto jeszcze dać zasłużonej serii szansę lub przynajmniej nie skreślać jej tak kategorycznie.


Czytaj dalej

Redaktor
DavyStrange
Wpisów966

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze