7.05.2024, 15:45Lektura na 2 minuty
Informacja prasowa

Majówkowe promocje na Chromebooki Acera

Jeśli rozważacie kupno Chromebooka, warto rzucić okiem na propozycje Acera.


Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Acer nawiązał współpracę z największymi sklepami ze sprzętem w Polsce, a w jej ramach przez ograniczony czas możemy nie tylko zaopatrzyć się w Chromebooki w okazyjnej cenie, lecz także zgarnąć szereg benefitów z tytułu dokonania zakupu.

Prawdopodobnie najciekawszą ofertą będzie możliwość kupna Acer Chromebook 315 w niezwykle przystępnej cenie 999 zł. Jak chwali się producent, jest to najpopularniejsze urządzenie tego typu w naszym kraju i o ile nie podoła ono bardziej wymagającym zadaniom, tak bez problemu poradzi sobie podczas codziennej pracy i przeglądania sieci. Rzeczony sprzęt możemy znaleźć w popularnych sklepach internetowych pokroju Komputronik lub X-KOM.

Osoby niestroniące od jazdy samochodem może zainteresować inna promocja, a mianowicie – karta paliwowa o wartości 500 zł do wykorzystania na stacjach BP w całej Polsce. Aby ją otrzymać, należy dokonać zakupu objętego promocją modelu Acer Chromebook Plus przed końcem maja i w ciągu 14 dni od daty kupna wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w tym miejscu. Warto przy tym zaznaczyć, aby pamiętać o zachowaniu dowodu zakupu, jako że jest on niezbędny do ukończenia procesu.

Z kolei jeśli nie potrzebujecie bonów na paliwo i wolelibyście przytulić nieco gotówki, warto przyjrzeć się ofercie przygotowanej przez sieć sklepów RTV EURO AGD. Do 31 maja, po zakupie Acer Chromebook Plus 515 we wspomnianej sieci, przyznawana jest karta podarunkowa o wartości 500 zł, którą można wykorzystać na dowolne zakupy. W przypadku kupna urządzenia za pośrednictwem strony internetowej karta wysyłana jest w postaci cyfrowej, z kolei dokonując zakupu w jednym ze stacjonarnych sklepów, otrzymamy ją od razu do ręki.

Jeszcze inną okazję znajdziemy w sklepie X-KOM, który oferuje cashback w wysokości 500 zł przy zakupie wybranego objętego promocją modelu Acer Chromebook Plus 514 i 515.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Swoją przygodę z grami komputerowymi rozpoczął od Herkulesa oraz Jazz Jackrabbit 2, tydzień później zagrywał się już w Diablo II i Morrowinda. Pasjonat tabelek ze statystykami oraz nieliniowych wątków fabularnych. Na co dzień zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Nie wzgardzi dobrą lekturą ani kebabem.

Profil
Wpisów1005

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze