20.05.2024, 15:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Killing Floor 3: Twórcy zapowiadają powrót do korzeni serii

Marka Killing Floor skończyła 15 lat – z tej okazji twórcy opublikowali film dotyczący zarówno przeszłości, jak i przyszłości serii.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Seria Killing Floor obchodziła niedawno 15. urodziny – z tej okazji Tripwire Interactive opublikowało prawie 5-minutowy film, na którym twórcy wypowiadają się nt. przeszłości marki oraz nadchodzącego Killing Floora 3. W materiale twórcy wspominają szalony okres, jakim bez wątpienia było tworzenie „jedynki” – modyfikacja do Unreal Tournamenta 2004 powstała w około 4 miesiące i nikt wtedy nie przypuszczał, że odniesie ona tak duży sukces. 

Według developerów trzecia odsłona kooperacyjnego shootera ma powrócić do korzeni serii, jednocześnie kładąc nacisk na większą przystępność. Do gry ma wrócić nie tylko atmosfera horroru, ale i różnorodny arsenał. Akcja Killing Floor 3 rozgrywa się w 2091 roku, 70 lat po wydarzeniach z „dwójki”. Gracze wcielą się w jednego z agentów należących do grupy rebeliantów, Nightfall, po to, by (w sześcioosobowej drużynie) stawić czoła korporacji Horzine oraz armii posłusznych jej potworów zwanych Zedami. 

Killing Floor 3 zmierza na PC, PlayStation 5 i Xboksy Series X/S. Na datę premiery musimy jeszcze poczekać.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów341

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze