1
24.11.2023, 13:45Lektura na 2 minuty

Killer Instinct przechodzi na free-to-play z okazji 10. urodzin

Studio Iron Galaxy świętuje okrągłą dekadę istnienia swojej bijatyki. Z tej okazji Killer Instinct będzie darmowe na wszystkich platformach.


Patryk „Delighter” Żelazny

Kojarzycie Killer Instinct? To już nie-taka-słynna bijatyka studia Iron Galaxy, która właśnie obchodzi swoje okrągłe, dziesiąte urodziny. Parę miesięcy temu donosiliśmy, że produkcja z tej okazji dostanie tak jakby drugie życie w postaci bardzo dużej aktualizacji. I już wiemy, czego się po niej spodziewać.

Najważniejszą informacją jest to, że Killer Instinct przejdzie na model free-to-play na wszystkich platformach, jak czytamy w ogłoszeniu na oficjalnej stronie. A przynajmniej podstawowa wersja – ponieważ doczekamy się także edycji Anniversary, która już będzie kosztować 30 dolarów, ale nie każdego. Ta edycja będzie zawierać w swoje wszystkich 29 bohaterów oraz całą treść z podstawowej wersji. A jeśli posiadacie jakieś przedmioty zakupione w grze, w Edycji Rocznicowej wciąż będziecie mieć do nich dostęp, nic nie stracicie.

Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że wszystkie zakupione Edycje Ostateczne będą za darmo aktualizowane do Edycji Rocznicowych, tak jak wszystkie wersje gry zakupione na Steamie. W przypadku Steama rozsądek podpowiada, że powinno chodzić także o Edycje Ostateczne, ale na stronie jasno jest napisane, iż chodzi o „wszystkie steamowe wersje”.

Nie dostaliśmy dokładnej daty, kiedy to wszystko się stanie, ale jako że Killer Instinct obchodził swoje urodziny 22 listopada, zatem zmiany powinny wejść w życie lada moment.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze