29.01.2024, 20:15Lektura na 1 minutę
Plotka

Japoński Assassin's Creed Red już w 2024? Ciekawa plotka

Plotka o dacie premiery Assassin's Creed Red pochodzi od osoby podającej się za współpracującą z Ubisoftem.

Brakuje już wam nowych Asasynów? Kolejna „zaufana osoba” dostarcza plotki na temat daty premiery japońskiej odsłony Assassin's Creed Red. 


 „Ubisoft partner”

@BunnyTheVillain była osobiście na wydarzeniu premierowym Assassin's Creed Mirage i wrzuca dużo informacji o serii. Jest to więc... ciekawe źródło, które należy traktować z pewną rezerwą, ale nie całkowicie niewiarygodne. Uważa, że informacje pozyskała od osoby bliskiej tematowi. I miałaby więcej, ale nie powie.

Assassin's Creed Red miałoby zostać ogłoszone w maju, pokazane szerzej w czerwcu i wydane na koniec tegoż roku, w listopadzie 2024.


Wiarygodność w kontekście

Informacja pokrywa się z doniesieniami z zeszłego roku. Tamten wyciek także był związany z współpracą marketingową, warto zaznaczyć. Mieliśmy też już plotki na temat destrukcji otoczenia i najdroższej jak dotąd produkcji w serii.

Grę ujawniono po raz pierwszy na pamiętnym pokazie zapowiadającym pięć Asasynów naraz. Miała trafić do Infinity, planowanego asasyńskiego multiwersum, razem z Hexe, grą skupioną wkoło zjawiska polowania na czarownice.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze